Ga direct naar productinformatie
1 van 1

Zarqa

Zarqa Reinigingsgel Clear Skin (200ml.)

Zarqa Reinigingsgel Clear Skin (200ml.)

Normale prijs €14,99 EUR
Normale prijs Aanbiedingsprijs €14,99 EUR
Aanbieding Uitverkocht
Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
Aantal
Alle details bekijken

Beschrijving

Diepreinigende milde reinigingsgel die tot diep in de poriën overtollig talg en vuil verwijdert. Voorkomt mee-eters en puistjes, terwijl de natuurlijke antibacteriële bescherming van je huid wordt ondersteund. De Dode Zeemineralen hebben een extra zuiverende werking, voor een mooie, stralende huid. Geschikt voor alle huidtypen, in het bijzonder de vette en/of onzuivere huid. Ook geschikt voor de meest gevoelige huidtypen en het lichaam.

✓ Reinigt en zuivert de huid
✓ Vermindert puistjes en mee-eters
✓ Voor gezicht én lichaam

Gebruik: ‘s ochtends en ‘s avonds op het vochtige gezicht, hals en/of lichaam aanbrengen, inmasseren en afspoelen. Gebruik in combinatie met ZARQA Reinigingstonic Clear Skin.

Ingrediënten 

AQUA, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, INULIN, CELLULOSE GUM, SALICYLIC ACID, FRUCTOSE, SODIUM ANISATE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, GLUCOSE, CELLULOSE, SODIUM HYDROXIDE, MARIS SAL

Heb je vragen?
Neem contact met ons op óf bezoek onze gezellige winkel in hartje Amersfoort. Hoe dan ook, wij voorzien u graag van goed advies.

Telefoon: 033-4612062
E-mail: amersfoort@kruidje.info